Podpora Evičky Kopečkové

Pohořelický oddíl se účastní soutěže v Pohořelicích o finanční podporu a dostali se do finále této soutěže.
Tady je jejich vyjádření k tomuto finále.

Vážení rodiče, přátelé a příznivci skautingu v Pohořelicích.
Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za Vaši podporu a za to, že nám svěřujete Vaše děti. Naší snahou je pro Vaše děti zajistit co nejlepší podmínky a proto se snažíme zapojovat se do různých projektů, které by nám usnadnily fungování našeho oddílu například z finančního hlediska.
Posledním projektem, do kterého se náš oddíl zapojil, je projekt u firmy Armex Energy. Cílem tohoto projektu je pomáhat ve městech neziskovým aktivitám a organizacím. Firmou Armex Energy jsme byli vybráni do finálového kola, kde o vítězném projektu rozhodují občané města Pohořelice. Druhým projektem, který postoupil do finále je žádost o pomoc pro postiženou holčičku Evičku Kopečkovou. Mezi nejdůležitější věci našich životů patří zdraví a tato holčička to nemá v životě jednoduché. Myslíme si, že Evička si zaslouží každou pomoc, která zlepší její život. Proto bychom Vás chtěli požádat o hlasy právě pro projekt Evičky.

Věříme, že případné vítězství v soutěži pomůže velkým dílem ke zlepšení zdravotního stavu Evičky.
Za vedení 6. oddílu IGNIS Pohořelice
Petr Maršálek a Tereza Černá

13001202_622308064585262_5865496744605478907_n

Napsat komentář